Uniwersytet ludowy dla dorosłych i dojrzałych - podsumowanie

Szanowni Państwo.

Zbliża się zakończenie naszego projektu „Uniwersytet Ludowy dla dorosłych i dojrzałych – cykl interaktywnych lekcji muzealnych dla seniorów”. Podczas 4 miesięcy trwania spotkań miło nam było gościć 452 seniorów wraz z opiekunami i kilkanaścioro dzieci. Każde z zajęć dodatkowo połączone było z oprowadzaniem po terenie Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno - Spożywczego w  Szreniawie oraz Muzeum Łowiectwa w Uzarzewie. W programie Uniwersytetu Ludowego wzięli udział goście z 12 różnych organizacji zrzeszających bądź opiekujących się seniorami.

W miłym Państwa towarzystwie uczestniczyliśmy w 48 spotkaniach i warsztatach, prowadzonych przez 12 pracowników Muzeum. Podczas przerw w zajęciach posilaliśmy się świeżymi wypiekami i raczyliśmy gorącą herbatą i kawą.

Dziękujemy za tak liczną obecność i  nieustannie zapraszamy do odwiedzenia naszego Muzeum.

Program dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury