Pokazy Wielkanocne - szkoły podstawowe (klasy starsze IV - VIII)

Informacja dla uczniów klas starszych (IV - VIII) o imprezie edukacyjnej

POKAZY WIELKANOCNE

16-27 marca 2018 r.

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje imprezę edukacyjną dla grup szkolnych z klas starszych poświęconą tradycjom związanym ze świętami wielkanocnymi. Pokazy będą się odbywać w terminie od 16 - 22 marca (od poniedziałku do piątku).

W ramach pokazów proponujemy:

• prelekcję na temat zwyczajów wielkanocnych (około 20 minut);
  • zajęcia plastyczne – zdobienie mazurka wielkanocnego (około 20 minut);
  • obejrzenie okolicznościowych wystaw związanych z Wielkanocą: pisanki oraz stół wielkanocny;
  • obejrzenie zwierząt w oborze (około 15 minut);
  • korzystanie z kącika śniadaniowego z herbatą;
  • zakupy na kiermaszu świątecznym

Pokazy będą się odbywać o godzinie 13.00. Prosimy o przybycie z grupą 15 minut przed wskazaną w godziną.  Maksymalna ilość uczestników: 50 osób.

Odpłatność za udział w pokazach:

• dzieci – 18,00 zł
  • opiekunowie – wstęp bezpłatny

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.

Informacje i zapisy – Dział Organizacji Wystaw, Imprez i Obsługi Widza Muzealnego,

kasa tel. 61/810 76 29 wew. 21, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.

Serdecznie zapraszamy!