Pokazy wielkanocne - informacja dla szkół podstawowych i przedszkoli

Pokazy wielkanocne

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje imprezę edukacyjną dla dzieci poświęconą tradycjom związanym ze świętami wielkanocnymi . Pokazy będą odbywać się w terminie od 5 marca do 28 marca (od poniedziałku do piątku).

W ramach pokazów proponujemy:

• przedstawienie (około 30 minut);
  • zajęcia plastyczne zróżnicowane w zależności od wieku dzieci – wykonanie stylizowanej podobizny zająca wielkanocnego (około 20 minut);
  • kiermasz świąteczny (możliwość zakupu świątecznych drobiazgów);
  • skorzystanie z kącika śniadaniowego z herbatą;
  • wizytę u zwierząt w oborze;
  • obejrzenie wystawy pisanek oraz ekspozycji stołu wielkanocnego (dla szkół).

Pokazy odbywać się będą w następujących godzinach:

9.00 – dla szkół

11.00 – dla przedszkoli

Przedstawienie zaczyna się punktualnie o wyznaczonych godzinach. Prosimy o przybycie z grupą 15 minut przed wskazaną godziną. Z uwagi na obsługę grup szkolnych grupy przedszkolne prosimy o przyjazd nie wcześniej niż o 10.30.  Przewidywany czas pobytu – około 2 godziny (dla grup szkolnych około 2,5 godziny ).

Odpłatność za udział w pokazach:

- dzieci przedszkolne  – 14,00 zł

- dzieci szkolne – 16,00 zł

- opiekunowie – wstęp bezpłatny

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.

Informacje oraz zapisy – Dział Organizacji Wystaw, Imprez i Obsługi Widza Muzealnego, kasa  tel. 61/810 76 29 w. 21, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.