Pokazy dla grup zorganizowanych "Jesień na wsi"

 

 

Zapraszamy serdecznie na pokazy Jesień na wsi, które będą się odbywać od 14 do 29 września w Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie. Na uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli czekać będą stanowiska edukacyjne, w tym także interaktywne, związane z pracami, które wykonywane były w tym czasie na wsi. Będzie można między innymi: spróbować swoich sił przy młóceniu zboża cepem i mieleniu mąki na żarnach, zobaczyć przy pracy młocarnię szerokomłotną, konia w kieracie, jak z jabłek robi się sok i jak kisi się kapustę.

Na pokazy przyjmujemy grupy zorganizowane, zapisy oraz więcej szczegółowych informacji dostępne pod numerem telefonu: 61 810 76 29 wew. 21.

 


Informujemy, że dla szkół podstawowych istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” Ministerstwa Edukacji i Nauki. Więcej szczegółów pod linkami:

 

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”

 

Wykaz punktów edukacyjnych (lokalizacji) wymienionych na liście Ministerstwa Edukacji, do których wyjazd może być dofinansowany ze środków programu "Poznaj Polskę"

 

Czekamy na Was!

 
 

 

 


powered by