Oferta pracy - pracownik ochrony

Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie zatrudni pracownika w Dziale Ochrony.

Wymagania:

  • Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, punktualność, dyspozycyjność

Osoba zatrudniona odpowiedzialna  będzie  między innymi za:

  • obsługę systemów alarmowych i monitoringu
  • dozór i ochrona mienia

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełen etat
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji  w ramach szkoleń i kursówMiejsce pracy : siedziba Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: muzeum@muzeum-szreniawa.pl , lub pocztą w terminie do 31.12.2020 r.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym wyżej terminem.

Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie z siedziba w Szreniawie (kontakt : ul. Dworcowa 5 , 62-052 Szreniawa tel. (61)8107-629, email: muzeum@muzeum-szreniawa.pl 

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie określonym w przepisach prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postepowaniu rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. A i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez cztery miesiące od dnia przesłania CV.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały automatyzowanemu przetwarzaniu.

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz CV   przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie z siedzibą Szreniawie, Szreniawa, ul. Dworcowa 5, 62-052 Komorniki”.


powered by