Informacje praktyczne o zamawianiu lekcji

Sezon zajęć lekcyjnych trwa w Muzeum od kwietnia do czerwca oraz od września do października, od wtorku do piątku. Zajęcia realizowane są w godzinach 9.00-14.00, po zgłoszeniu telefonicznym lub pisemnym z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem, po uzgodnieniu terminu i potwierdzeniu go przez naszych pracowników. W wyjątkowych wypadkach możliwa jest realizacja lekcji w soboty i niedziele po wcześniejszym uzgodnieniu oraz poza wyznaczonymi miesiącami.

W trosce o jak najwyższą wartość edukacyjną lekcji muzealnych dla grup z niepełnosprawnościami prosimy o wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

Do pobrania:

Zamawianie lekcji muzealnej dla grup z niepełnosprawnościami krok po kroku

1. Wybierz lekcję z oferty edukacyjnej.
  2. Zadzwoń do Działu Edukacji i Wydawnictw pod numer 61 810 76 29 w. 63 i zarezerwuj termin lekcji.
  3. Wypełnij kwestionariusz.
  4. Wyślij e-mail potwierdzający rezerwację wraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres k.fiszer@muzeum-szreniawa.pl.

Dzięki temu lekcja przygotowana będzie dla Twojej grupy.

Zapytana i zgłoszenia lekcji dla grup z niepełnosprawnościami  w siedzibie głównej Muzeum przyjmuje:

Karolina Fiszer

Dział Edukacji i Wydawnictw

Muzeum Narodowe Rolnictwa

i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

ul. Dworcowa 5, 62-052 Komorniki

tel. (61) 810 76 29, wew. 63

e-mail: k.fiszer@muzeum-szreniawa.pl

Cennik:

Opłata za lekcję wynosi 75 zł od grupy + cena biletu ulgowego  Opłaty przyjmuje kasa biletowa.

Maksymalna liczebność grup to 20 osób.

Opiekunowie grup przyjmowani są nieodpłatnie